Home

חולף מורה נקודה ms ve víceboji rychlobruslení 2019 חוב טביעת אצבע מין אנושי

Osm setin od medaile. Sáblíková vyhrála 5000 metrů a ve víceboji je čtvrtá  - iDNES.cz
Osm setin od medaile. Sáblíková vyhrála 5000 metrů a ve víceboji je čtvrtá - iDNES.cz

MS v rychlobruslení 2023 Heerenveen: program, výsledky ⛸️ | BetArena.cz

MS v rychlobruslení ve víceboji 2022: program ⛸️ výsledky | BetArena.cz

Závod na 3000 m - MS v rychlobruslení ve víceboji 2019 Kanada | Česká  televize
Závod na 3000 m - MS v rychlobruslení ve víceboji 2019 Kanada | Česká televize

ME v rychlobruslařském víceboji a sprintech ovládli Nizozemci - Sport.cz

Sáblíková získala na MS ve víceboji stříbro. Nestačila jen na loňskou  vítězku | Hospodářské noviny (HN.cz)
Sáblíková získala na MS ve víceboji stříbro. Nestačila jen na loňskou vítězku | Hospodářské noviny (HN.cz)

Sáblíkové k rekordu blahopřál i Babiš. A co hala? Nejde to tak rychle, stát  není firma, odpověděl - Echo24.cz
Sáblíkové k rekordu blahopřál i Babiš. A co hala? Nejde to tak rychle, stát není firma, odpověděl - Echo24.cz

Sáblíková na vícebojařském MS překonala další rekord a slaví světový titul  - Deník.cz
Sáblíková na vícebojařském MS překonala další rekord a slaví světový titul - Deník.cz

Sáblíkové těsně unikla medaile z rychlobruslařského víceboje, na bronz  ztratila osm setin sekundy | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Sáblíkové těsně unikla medaile z rychlobruslařského víceboje, na bronz ztratila osm setin sekundy | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Sáblíková na MS v rychlobruslení: vzpomínky, nesnáze i soupeřka | iSport.cz

Sáblíková nepojede kvůli zranění na mistrovství Evropy. ‚Chci se pořádně  uzdravit,' řekla pro média | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Sáblíková nepojede kvůli zranění na mistrovství Evropy. ‚Chci se pořádně uzdravit,' řekla pro média | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Dva dny, dva světové rekordy. Sáblíková je podvacáté mistryní světa |  Ostatní sporty | Lidovky.cz
Dva dny, dva světové rekordy. Sáblíková je podvacáté mistryní světa | Ostatní sporty | Lidovky.cz

Závod mužů na 5000 m - Mistrovství světa v rychlobruslení 2023 Nizozemsko |  Česká televize
Závod mužů na 5000 m - Mistrovství světa v rychlobruslení 2023 Nizozemsko | Česká televize

Sáblíková vyhrála stříbro na ME ve víceboji. Zazářila v posledním závodu -  Aktuálně.cz
Sáblíková vyhrála stříbro na ME ve víceboji. Zazářila v posledním závodu - Aktuálně.cz

Rychlobruslařka Sáblíková vstoupila do mistrovství světa ve víceboji 13.  místem na pětistovce | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Rychlobruslařka Sáblíková vstoupila do mistrovství světa ve víceboji 13. místem na pětistovce | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

Sáblíková překonala svůj vlastní světový rekord a získala dvacátý světový  titul - Seznam Zprávy
Sáblíková překonala svůj vlastní světový rekord a získala dvacátý světový titul - Seznam Zprávy

Sáblíková je v polovině mistrovství Evropy ve víceboji pátá, má za sebou  závody na 500 a 3000 metrů | iROZHLAS - spolehlivé zprávy
Sáblíková je v polovině mistrovství Evropy ve víceboji pátá, má za sebou závody na 500 a 3000 metrů | iROZHLAS - spolehlivé zprávy

MS v rychlobruslení ve víceboji 2019 Kanada - iVysílání | Česká televize

Martin Kozak » sport & news photography » Gallery Tags » rychlobruslení

OLYMP CSMV | Martina Sáblíková

Výsledky MS v rychlobruslení 2023: Sáblíková dvakrát třetí | iSport.cz

Program ME v rychlobruslení 2023: jak si vedou Češky bez Sáblíkové? |  iSport.cz
Program ME v rychlobruslení 2023: jak si vedou Češky bez Sáblíkové? | iSport.cz

Vydařený rok. Sáblíková vyhrála, co mohla | Barrandov.tv

Program MS rychlobruslení 2020 víceboj: kdy jede Martina Sáblíková? |  iSport.cz
Program MS rychlobruslení 2020 víceboj: kdy jede Martina Sáblíková? | iSport.cz

Martina Sáblíková překonala světový rekord na 3 kilometry, na MS ve víceboji  bude útočit na zlato | Ostatní sporty | Sport | Jihlavská Drbna - zprávy z  Jihlavy a Vysočiny
Martina Sáblíková překonala světový rekord na 3 kilometry, na MS ve víceboji bude útočit na zlato | Ostatní sporty | Sport | Jihlavská Drbna - zprávy z Jihlavy a Vysočiny

Patnáct sekund ke zlatu. Sáblíková zaútočí na pětce na titul z víceboje -  iDNES.cz
Patnáct sekund ke zlatu. Sáblíková zaútočí na pětce na titul z víceboje - iDNES.cz

Sáblíková překonala na MS v Calgary 13 let starý světový rekord na trati  3000 metrů - Seznam Zprávy
Sáblíková překonala na MS v Calgary 13 let starý světový rekord na trati 3000 metrů - Seznam Zprávy